Meist

Tere tulemast IPSCGuns poodi!

Siit leiate relvi ja teisi litsentseeritud tooteid IPSC praktilise laskespordi jaoks.
IPSCGuns alustas tegevust 2015. aastal Tallinnas, Eestis.
IPSCGuns poes on lai valik püstoleid ja püsse, mis on IPSC-s kõige populaarsemad, nagu CZ, KMR, GLOCK, PHOENIX, STI, WALTHER, CANIK, BUL, ARSENAL FIREARMS, LAUGO ARMS, ADC ja paljud teised.

Lisaks uutele relvadele pakume ka kasutatud relvade valikut. See võimaldab meie klientidel leida täpselt seda, mida nad otsivad. Meie juures on alati lihtne leida õige tasakaal selle vahel, mida soovite, valides erinevate brändide, hindade ja relvade seisukorra vahel.
Pakume oma klientidele ka lisateenuseid relvade hooldust, remonti ja tuunimist.
Meie kliendid hindavad väga võimalust osta ja paigaldada kõik vajalikud lisa- ja/või võistlusosad oma relvadele ühest kohast.
Kui leidsite meie veebisaidilt relva, mida soovite osta, piisab vaid meile sellekohase taotluse saatmisest ja me edastame teile täiendavat teavet ja juhiseid järgmiste sammude kohta.

Kui külastate Tallinna kauplust, saate relvi kohapeal näha ja katsuda. Füüsiline kauplus pakub ka laia valikut kvaliteetseid tooteid tuntud kaubamärkidelt nagu Ghost International, Toni System, Armanov, Ceska Zbrojovka, Eric Grauffel, GLOCK, Tanfoglio, ADC, Eemann Tech, DED Custom, Swarovski Optics, Kahles, Vector Optics, Triggertech, Kynshot, SPUHR, Shield Sights, LPA Sights, Holosun, Double-Alpha Academy, RC Tech, CR Speed, GugaRibas, DPM, Real Avid, Dillon, 3M Peltor, MSA Sordin, Pilla, Wiley X ja paljud teised.

Külastage meie IPSCGuns’i veebipoodi või tulge tutvuma meie kogu tootevalikuga poes Tallinnas, aadressil Laki 5b.

Küsige meilt, kui saame Teid millegagi aidata!

IPSCGuns.