IPSCGuns

IPSCStore uus püss ADC LCS RIFLE 14.5″ .223 REM

IPSCStore’i jõudis müügile uus püss ADC LCS RIFLE 14.5″ .223 REM

ADC uusim püss, Elite LCS, on nüüd saadaval! See .223 Rem Wylde kaliibriga püss on varustatud vasakukäelise ümberholsterimise süsteemiga (LCS) ning on loodud nii sportlaskjatele kui ka taktikalisteks operatsioonideks.

Elite LCS eristub turul tänu mitmetele tehnoloogilistele uuendustele ja disainitäiustustele. Aastatepikkuse arendustöö tulemusena vastab see püss tänapäeva laskurite kõrgetele nõudmistele. Relv on 14,5-tollise rauaga ning valmistatud ADC AL 7075-T6 billet CNC-freesitud ülemisest ja alumisest vastuvõtjast, tagades erakordse täpsuse ja vastupidavuse.

Püssil on mitmeid edasijõudnud funktsioone, sealhulgas ADC SPECTRUM kompensaator, madala profiiliga gaasiplokk ning reguleeritav U.L.T.R.A. päästikukomplekt, mis parandavad kontrolli ja laskmistäpsust.

LCS on täielikult ühilduv standardsete lisaseadmete ja komponentidega, võimaldades laskuritel relva kohandada vastavalt oma eelistustele.

Tehnilised andmed:

  • Kaliiber: 223Rem Wylde
  • Barreli pikkus: 14,5″ (vasaraga sepistatud, nitriiditud)
  • Ülemine/alumine: Billet CNC-freesitud AL 7075T6
  • Toitesiinid: M4 ilma edasise abita
  • Kompensaatori keere: 1/2 x 28″
  • Gaasiplokk: Madala profiiliga
  • Kompensaator: ADC SPECTRUM mudel
  • Ohutus: Kahepoolne 45° süsteem
  • Päästik: Reguleeritav U.L.T.R.A. päästikukomplekt (2,5 naela)
  • Varu: Teleskoopiline polümeerne reguleeritav
  • Viimistlus: Kõva must anodeerimine, valikuline Cerakote® või Hard Grade töötlus
  • Eriomadus: Vasakukäeline ümberholsterimise süsteem (LCS)

Osta siit: 

https://ipscguns.ee/products/adc-lcs-rifle-14-5-223-rem/